Дмитрий Михеев

Par fotogrāfu

Dmitrijs Mihejevs ir augsti kvalificēts fotogrāfs ar visai bagātīgu pieredzi portretu un kāzu fotografēšanā. Viņa profesionālā darbība ietver kā darbu Latvijā, tā arī tālu aiz tās robežām. Karjeras veidošanās ietver sadarbību ar slaveniem fotogrāfiem no dažādām pasaules valstīm.

Kopš 2007.gada Dmitrijs sācis strādāt arī kā stoku fotogrāfs. Tad arī gūta pirmā pieredze reklāmas un komerciālajā uzņemšanā un veikts mēģinājums atvērt savu studiju. Līdz šim brīdim dienai Dmitrijs Mihejevs ir tādu pazīstamo mikrostoku fotogrāfs, kā Shutterstock, Istock, Dreamstime, Fotolia.

Ar 2009.gada jūniju Dmitrijs Mihejevs kļūst par profesionālo kruīzu kompānijas Carnival Cruiselines fotogrāfu, smeļas bagāto pieredzi kā reportāžu uzņemšanā, tā arī klasiskajā studijas portretu fotogrāfijā, katra tā perioda ikdiena nesa fotogrāfam plašu klāstu izaicinājumu. Jūnijā un jūlijā Dmitrijs iziet profesionālo fotogrāfu sagatavošanu fotokoledžā Carnival Cruise Lines Photo College Faraja Čārlza Muarutas vadībā.

Augot profesionālajai kvalifikācijai un pieredzei, jau 2010.gada novembrī Dmitrijs Mihejevs ir atlasīts no lielā skaita fotogrāfu-kandidātu speciālā profesionāļiem domātā kāzu fotogrāfijas kursa apgūšanai Carnival Advanced Wedding Photography Training, kur viņam ir tā izdevība strādāt ar izcilo portretu un kāzu fotogrāfijas meistaru Bojanu Bjedovu no Serbijas. Īpašais akcents kursa ietvaros tika likts uz prasmīgas un mākslinieciskās dabiskā apgaismojuma izmantošanas, uz profesionālās portretu digitālo fotogrāfiju mākslinieciskās apstrādes metodēm, uz klasiskajiem pozēšanas paņēmieniem pāru un individuālajiem portretiemклассические приёмы, kā arī uz mūsdienu kāzu fotogrāfa darba organizāciju un metodēm.

Pēc speciālā kāzu fotogrāfijas profesionālās sagatavošanas kursa apgūšanas Dmitrijs iegūst iespēju bagātināt savu pieredzi, lielā daudzumā veicot kāzu uzņemšanas sesijas uz kruīzu laineriem ASV un Bahamu salās, uzņemot portretus Neapolē, Monako, Venēcijā u.c. 2011.gadā Dmitrijs Mihejevs strādā kopā ar tādiem kāzu fotogrāfijas profesionāļiem, kā Rajans Bondoks (Filipīnas), Kārels Pankočārs (Čehija) un Gabors Pasti (Serbija).

Šodien Dmitrijs Mihejevs darbojas dažādās profesionālās fotouzņēmšanas jomās – kā portretu un kāzu fotografēšanā, tā arī reklāmas, komerciālajā un interjeru fotogrāfijā, reportāžā, ģimenes fotogrāfijā. Dmitrijs ir cilvēks, kuram viņa nodarbošanās ir kaislība, viņš ir ideālists ar bagātu radošo

potenciālu visā, kas attiecināms uz kvalitatīvo fotogrāfiju, un būdams atklāts radošiem eksperimentiem viņš pastāvīgi ir gatavs mācīties ko jaunu un pilnveidot savas prasmes!